Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

podkarpackie   »   Przemyśl   »   Hotele   »   Hotel Gromada
 

Hotele Przemyśl - Hotel Gromada

«« powrót
podkarpackie, Przemyśl 
Hotel Gromada  


Obiekt: Hotel
Standard:
Województwo: podkarpackie
Miejscowość: Przemyśl
Kod pocztowy: 37-700
Ulica: Wyb. Marsz. Józefa Piłsudskiego 4
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 13795
Data dodania: 2007-04-19
Mapa Przemyśl  Mapa Przemyśl  »
 
Ilość pokoi:   120  
  
 
Opis obiektu:

PRZEMYŚL
Miasto położone na pograniczu wielu kultur i wyznań. Miasto gdzie "wschód styka się za zachodem" Jest to doskonała baza wypadowa na Ukrainę (12 km do granicy ukraińskiej, 89 km do Lwowa). Malownicze położenie nad brzegiem Sanu gwarantuje spokojny i miły pobyt. Hotel wyposażony jest w wygodne pokoje z widokami na rzekę San i Stare Miasto. Idealne miejsce dla miłośników fajki (zagłębie fajkowe), dzwonów (Ludwisarnia Felczyńskich) i fortyfikacji (Twierdza Przemyśl, Linia Mołotowa).

Hotel GROMADA ***
Jest komfortowo usytuowany w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki (500m), przy drodze w kierunku Bieszczad. Położenie i infrastruktura hotelu stwarzają doskonałe warunki do organizacji: konferencji, zjazdów integracyjnych, spotkań biznesowych, bankietów okolicznościowych oraz grilli (do 250 osób). Przy hotelu jest ogromny teren przystosowany do organizacji dużych pokazów, targów i wystaw. Restauracja hotelowa zapewniając profesjonalną obsługę o najwyższym standardzie gwarantuje znakomitą kuchnię zadowalającą najwybredniejszych smakoszy. Wieczorem proponujemy wyjście do hotelowego night clubu Saturn.

Lokalizacja
Hotel położony jest w południowo - zachodniej części miasta, bezpośrednio nad brzegiem Sanu, w odległości 700 m od dworca kolejowego i autobusowego.

Restauracje
- Restauracja hotelowa z tarasem - 200 miejsc
- dwie małe sale bankietowe
- room service
- catering

Sale Konferencyjne
Wielofunkcyjna sala konferencyjna na I piętrze na 260 osób z możliwością podziału na 3 mniejsze. Na parterze, obok recepcji, znajduje się mała sala bankietowa - idealne miejsce do organizacji konferencji biznesowych na ok. 30-40 osób. Przy salach konferencyjnych znajdują się duże hole, na których można umieścić stoiska promocyjne dla około 40 firm. Duża posesja hotelu w połączeniu z zapleczem konferencyjnym stwarza możliwość organizacji targów letnich, imprez plenerowych do 2500 osób. Oferujemy kompleksową obsługę konferencji z pełnym wyposażeniem technicznym oraz ciekawe formy zagospodarowania wolnego czasu.

Wyposażenie:
rzutnik slajdów i pisma, flipchart, ekran, nagłośnienie, TV + Video, mikrofon bezprzewodowy, mównica, scena.

Rekreacja
Hotel stanowi bazę wypadową dla wycieczek: po mieście z przewodnikiem, do Lwowa, Kalwarii Pacławskiej - Sanktuarium Maryjnego, w Bieszczady przy wykorzystaniu wielu tras turystycznych. Hotel organizuje letnie turnusy wypoczynkowe z indywidualnym programem.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2020     poznajkraj.pl